Föreläsare och Examinator:

Mats Persson, rum A868, tel. 08-16 2224
e-post: Mats.Persson@iies.su.se

Samordnare:

Peter Langenius. Mottagning: eö, rum A 718, tel. 08-16 3922
e-post: Peter.Langenius@ne.su.se

Kursadministratör:

Karin Blomqvist. Mottagning: mån - tor 12.30-13.30,
rum A714, tel. 08- 16 21 37, e-post: karin.blomqvist@ne.su.se

Gruppövningslärare:

Grupp Lärare Rum/Telefon e-postadress
1,2 Markus Karlman A415,
16 46 83
markus.karlman@ne.su.se
3,4 Fatima Nekshbandi A413,
16 42 42
fatima.nekshbandi@ne.su.se
5, 6 Louise Lorentzon A409, louise.lorentzon@ne.su.se
7, 8 Niklas Blomqvist A411,
16 46 92
niklas.blomqvist@ne.su.se
9, 10 Ernesto Jiménez A417,
16 46 89
ernesto.jimenez@ne.su.se
11,12 Anders Fjellström A448,
16 32 15
anders.fjellstrom@ne.su.se
13,14 Anna Linderoth A409, anna.linderoth@ne.su.se
15 & SVL120 Peter Karlström A419,
674 70 06
peter.karlstrom@ne.su.se
17, 18 Roza Khoban A417,
16 46 89
roza.khoban@ne.su.se
16 Ricardo Lima A419,
674 70 06
ricardo.lima@ne.su.se