Föreläsare och Examinator:

Mikael Priks, rum A 791, tel. 08-16 13 51
e-post: mikael.priks@ne.su.se

Samordnare:

Mårten Larsson. Mottagning: eö, rum A716, tel. 08- 16 42 41,
e-post: marten.larsson@ne.su.se

Kursadministratör:

Karin Blomqvist. Mottagning: mån - tor 12.30-13.30,
rum A714, tel. 08- 16 21 37, e-post: karin.blomqvist@ne.su.se

 

Gruppövnings- och seminarielärare: 

Grupp
Lärare
Rum/Telefon
e-postadress
1,2
Markus Karlman
A415, 16 46 83
markus.karlman@ne.su.se
3,4 Fatima Nekshbandi A413, 16 42 42 fatima.nekshbandi@ne.su.se
5, 6
Anna Olsson
A415, 16 46 83
anna.olsson@ne.su.se
7, 8
Johanna Nolgren
A411, 16 46 92
johanna.nolgren@ne.su.se
9, 10
Ernesto Jiménez A417, 16 46 89 ernesto.jimenez@ne.su.se
11,12
Anders Fjellström A419, 674 70 06 anders.fjellstrom@ne.su.se
13,14
Christine Lomaeus Alamaa A413, 16 42 42 christine.alamaa@ne.su.se
15,16
Emre Ünlü A409, (telnr kommer) emre.unlu@ne.su.se
17, 18 Roza Khoban A417, 16 46 89 roza.khoban@ne.su.se
19 Lars Vahtrik A726, 16 34 46 lv@ne.su.se