Föreläsare och Examinator:

Mats Persson, rum A868, tel. 08-16 2224
e-post: Mats.Persson@iies.su.se

Samordnare:

Peter Langenius. Mottagning: eö, rum A 718, tel. 08-16 3922
e-post: Peter.Langenius@ne.su.se

Kursadministratör:

Karin Blomqvist. Mottagning: mån - tor 12.30-13.30,
rum A714, tel. 08- 16 21 37, e-post: karin.blomqvist@ne.su.se

 

Gruppövnings- och seminarielärare: 

Grupp
Lärare
Rum/Telefon
e-postadress
1, 2
Gustav Rosqvist
A257,16 46 89 gustav.rosquist@ne.su.se
3,4
Sercan Kaya
A260, 16 46 92
sercan.kaya@ne.su.se
5, 6
Erik Lindgren
A257, 16 46 89
erik.lindgren@ne.su.se
7, 8
Fatima Nekshbandi
A260, 16 46 92
9, 10
Helene Birenstam A254, 16 46 83 helene.birenstam@ne.su.se
11,12
Ernesto Jiménez A257, 16 46 89 ernesto.jimenez@ne.su.se
13,14
Jonas Cederlöf A263, 16 46 88 jonas.cederlof@ne.su.se
15,16
David Åkerlund A254, 16 46 83 david.akerlund@ne.su.se
17,18 Niklas Blomqvist A260, 16 46 92 niklas.blomqvist@ne.su.se