Föreläsare och Examinator:

Harry Flam. Mottagning: eö, rum A845, tel. 08- 16 30 67,
e-post: harry.flam@iies.su.se

Mats Persson, rum A868, tel. 08-16 2224
e-post: Mats.Persson@iies.su.se

John Hassler, professor, rum A842. www.hassler.se
e-post: john@hassler.se

Samordnare:

Peter Langenius. Mottagning: eö, rum A481, tel. 08- 16 21 35,
e-post: lan@ne.su.se

Kursadministratör:

Karin Blomqvist. Mottagning: mån - tor 12.30-13.30,
rum A489, tel. 08- 16 21 37, e-post: karin.blomqvist@ne.su.se

 

Gruppövnings- och seminarielärare: 

Grupp
Lärare
Rum/Telefon
e-postadress
1, 2
David Åkerlund
A415, 16 46 83 david.akerlund@ne.su.se
3, 4
Louise Lorentzon
A409
5, 6
Anders Fjellström
A419, 674 70 06
anders.fjellstrom@ne.su.se
7, 8
Niklas Blomqvist
A411, 16 46 92
11, 12
Fatima Nekshbandi A413, 16 42 42 fatima.nekshbandi@ne.su.se
13, 14
Anna Linderoth A409 anna.linderoth@ne.su.se
15, 16
Ernesto Jiménez A417, 16 46 89 ernesto.jimenez@ne.su.se
17, 18 Gustav Rosqvist A417, 16 46 89 gustav.rosquist@ne.su.se
19, 20 Markus Karlman A415, 16 46 83 markus.karlman@ne.su.se