Föreläsare och Examinator:

Mats Persson, rum A868, tel. 08-16 2224
e-post: Mats.Persson@iies.su.se

Samordnare:

Peter Langenius. Mottagning: eö, rum A481, tel. 08- 16 21 35,
e-post: lan@ne.su.se

Kursadministratör:

Karin Blomqvist. Mottagning: mån - tor 12.30-13.30,
rum A489, tel. 08- 16 21 37, e-post: karin.blomqvist@ne.su.se

 

Gruppövnings- och seminarielärare: 

Grupp
Lärare
Rum/Telefon
e-postadress
1,2
Hedvig Westphal
A419, 674 70 06
hedvig.westphal@ne.su.se
3,4 Fatima Nekshbandi A413, 16 42 42 fatima.nekshbandi@ne.su.se
5, 6
Gideon Watchefo
A409, 16 32 41
gideon.watchefo@ne.su.se
7, 8
Joakim Alderborn
A411, 16 46 92
joakim.alderborn@ne.su.se
9, 10
Ernesto Jiménez A417, 16 46 89 ernesto.jimenez@ne.su.se
11,12
Christine Lomaeus Alamaa A413, 16 42 42 christine.alamaa@ne.su.se
13,14
Elin Stenbacka A4153 16 46 83 elin.stenbacka@ne.su.se
15,16
Emre Ünlü A409, 16 32 41 emre.unlu@ne.su.se
17, 18 Else Vik Sætre A419, 674 70 06 elise.saetre@ne.su.se
19, SVL120 Anders Fjellström A493, 16 32 31 anders.fjellstrom@ne.su.se